توجه: این مقاله شامل ارجاع به دسک تاپ پیشرفته رتبه بندی وب است ، نسخه ای که دیگر در حال توسعه فعال نیست.

ما اغلب در مورد ردیابی سریع تعداد زیادی وب سایت با تعداد زیادی کلمه کلیدی سریعتر از مشتریان خود بازخورد دریافت می کنیم. اما سرعت رتبه بندی پیشرفته وب کاملاً به موتورهای جستجو بستگی دارد. آنها از سیستم های پیشرفته ای برای محافظت از خود در برابر نمایشگرهای اتوماتیک استفاده می کنند ، زیرا بر پهنای باند و قدرت پردازش آنها تأثیر می گذارد. از این دلیل راهی برای عبور از آن سیستمها وجود ندارد بدون اینکه آدرس IP شما به طور موقت ممنوع شود.

برای مقابله با این مسئله ، Advanced Web Ranking از “فناوری شبیه سازی انسانی” استفاده می کند ، که باعث می شود نمایش داده ها برای موتورهای جستجو غیرقابل تشخیص باشد. در عین حال با استفاده از “فناوری شبیه سازی انسانی” رتبه بندی پیشرفته وب بر پهنای باند و قدرت پردازش آنها تأثیر نمی گذارد. این امر به این دلیل است که بین پرس و جوها تأخیر تصادفی ایجاد می کند ، به طوری که آدرس IP شما توسط موتورهای جستجو ممنوع نمی شود.

یک پرس و جو نشانگر جستجو برای یک کلمه کلیدی خاص در موتورهای جستجو در یک صفحه است.

می توانید تأخیر بین هر پرس و جو را غیرفعال یا غیرفعال کنید ، اگرچه ما اکیداً توصیه می کنیم این کار را نکنید. اگر تأخیر بین نمایش داده شدگان را کاهش داده یا غیرفعال کنید ، احتمالاً طی چند ثانیه توسط موتورهای جستجو ممنوع خواهید بود.

برای یافتن زمان رتبه بندی پیشرفته وب ، تکمیل پروژه های شما تعداد کلمات کلیدی را با عمق جستجو و حداقل تاخیر بین نمایش داده ها ضرب می کند.

حداکثر تعداد پرس و جوهای رتبه بندی وب پیشرفته که می توانند در ۲۴ ساعت انجام دهند ، حدود ۵،۰۰۰ با تاخیر بین پرس و جوهای ۱۵ تا ۲۰ ثانیه است. بنابراین اگر مجبور هستید یک وب سایت را در ۲ موتور جستجو برای ۳۰۰ کلمه کلیدی با عمق جستجو در ۵ صفحه (۵۰ نتیجه) ردیابی کنید ، در اینصورت ۱ ۵۰۰ پرس و جو خواهید داشت و بروزرسانی در حدود ۶ ساعت و نیم به پایان می رسد (۳۰۰ x 5 = 1 500 نمایش داده شد x 15 ثانیه = ۲۲ ۵۰۰/۳ ۶۰۰ = ۶٫۲۵ ساعت).

اگر رتبه بندی وب پیشرفته ۵۰،۰۰۰ نمایش داده شد ، می تواند کمی مشکل باشد زیرا ممکن است ۸ روز طول بکشد تا رتبه بندی وب پیشرفته بتواند چنین پروژه بزرگی را به روز کند.

اما ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای به روزرسانی سریعتر پروژه های خود استفاده کنید. برای سرعت بخشیدن به روزرسانی در پروژه های بزرگ ، دو امکان وجود دارد:

     

  • از چندین سرور پروکسی استفاده کنید
  •  

  • پروژه های پیشرفته رتبه بندی وب را از چند رایانه با آدرس های مختلف IP به روز کنید

۱ ٫ سرورهای پروکسی متعدد

چندین پراکسی به شما امکان می دهد تعداد کوئری را که AWR می تواند با ضرب پرس و جوها با تعداد سرورهای پروکسی اضافه کنید ، افزایش دهید. به عنوان مثال ، اگر از ۱۰ سرور پروکسی استفاده خواهید کرد ، در ۲۴ ساعت قادر خواهید بود حداکثر تعداد حدود ۵۰ ۰۰۰ نمایش داده شود.

۲ address آدرس IP مختلف

امکان دیگر برای به روزرسانی پروژه های بزرگ در زمان کمتر ، استفاده از چندین رایانه با آدرس های IP مختلف برای بروزرسانی ها است. با استفاده از مجوز سرور می توانید همان پایگاه داده را به اشتراک بگذارید و کلیه پروژه ها را در یک مکان انجام دهید.

در صورت سؤال بیشتر در مورد این موضوع ، در بخش نظرات از آنها سؤال نکنید.