توجه: در این مقاله به حسابرس وب سایت AWR نیز اشاره شده است ، ویژگی ای که دیگر در سایت ما موجود نیست.

انجام یک حسابرسی seo از وب سایت شما به دلایل مختلف بسیار مهم است: شما می توانید ارزیابی دقیقی از سلامت وب سایت خود انجام دهید ، مناطق خاص مورد نیاز برای بهبود را شناسایی کنید و روش مورد نظر را برای به روز رسانی های سایت آینده طراحی کنید.

قبل از شروع حسابرسی بعدی بعدی ، به فیلم زیر نگاهی بیندازید و ببینید که چگونه به راحتی می توانید آنچه را که باید در وب سایت خود برطرف شود اصلاح یا بهبود یابد.

به همه سلام و خوش آمدید به دانشگاه رتبه بندی وب پیشرفته. امروز می خواهم به شما نشان دهم که چگونه یک حسابرسی ساده سئو را انجام دهید و موارد صفحه را کشف کنید که ممکن است برای وب سایت شما در جستجوی ضرر ایجاد کند.

معمول است که برخی از مشکلات فنی یا محتوایی را در یک وب سایت داشته باشید. عناوین ، پیوندهای شکسته یا محتوای تکراری برای نامگذاری برخی از این جنبه ها وجود ندارد. حتی اگر آنها مزیت چشمگیر سئو را به همراه نداشته باشند ، با در دسترس نبودن آنها ، خطری جدی در رابطه بین وب سایت و موتورهای جستجو به وجود می آورید.

مشکلات

خبر خوب این است که موضوعات فنی به راحتی قابل شناسایی و رفع هستند. با حسابرس جدید وب سایت در سایت ما ، می توانید به سرعت صفحات وب سایت خود را ویرایش کرده و با تمرکز روی ۴ جنبه مختلف ، سلامت آنها را ارزیابی کنید: دید موتور موتور ، پیوندها ، محتوا و تصاویر.

بیایید با هم ببینیم که چگونه کار می کند:

قبل از شروع اولین ممیزی برای وب سایت خود در سایت ما ، چندین گزینه خزنده وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید: y می توانید وب سایت اصلی را از طریق پروژه خود به صورت درخواست حسابرسی کنید ، یا می توانید انجام دهید به طور خودکار ، با فرکانس هفتگی یا ماهانه. همچنین ، می توانید تعداد صفحاتی را که می خواهید تجزیه و تحلیل کنید ، و مسیری را که می خواهید از تجزیه و تحلیل خارج کنید انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما علاقه مند به نمایش کلی در صفحات فرود محصولات اصلی خود هستید ، ممکن است بخواهید انجمن ها ، وبلاگ ها یا بخش های دانش بنیان را حذف کنید.

>
وقتی تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کردید ، تنظیمات را به روز کنید و اولین خزیدن را شروع کنید. بسته به تعداد صفحاتی که شما برای تجزیه و تحلیل انتخاب کرده اید ، ممکن است این تجزیه و تحلیل مدتی طول بکشد.

به محض اتمام ممیزی ، ایمیلی با موضوعات فنی و محتوایی که سایت ما شناسایی کرده است ، دریافت خواهید کرد. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد یک موضوع خاص ، فقط بر روی View کلیک کنید.

می توانید نتایج تجزیه و تحلیل را در ممیزی ابر سایت ما بر اساس اولویت ها ، دسته بندی ها نشان دهید یا حتی می توانید با یک ممیزی قبلی مقایسه کنید. این دیدگاه به ویژه برای ردیابی پیشرفت اقدامات بهینه سازی صفحه شما مفید است. در این مثال ، ۳ مورد عنوان تکراری از آخرین خزیدن حل شده است.

اکنون ممکن است زمان مناسبی باشد تا تمرکز خود را روی سایر مواردی که حسابرس کشف کرده است “بگذارد.”