در این فایل صوتی رایگان به ۲۰ نکته مهم اشاره می شه که رعایت کردن اونا به افزایش محبوبیت سایت شما واسه کاربران و هم اینکه افزایش بازدید سایت شما کمک می کنه.
بازدید سایت

افزایش بازدید سایت موضوعیه که هر شخصی که صاحب یه وب سایته به دنبال اون هستش، راه های زیادی واسه افزایش بازدید کننده یه سایت هست که به بعضی از اونا روشای کلاه سفید و به یه سریای دیگه روشای کلاه سیاه می گن!

روشای کلاه سیاه همون روشای تقلبی و غیر استانداردی هستن که به وسیله اونا بازدید کننده رو به سایت مورد نظر هدایت می کنن، این روش ها در دراز مدت نه فقط باعث افزایش بازدید سایت شما نمیشه، بلکه سایت شما رو در رده سایتای اسپم قرار میده و برخورد کاربران و هم اینکه موتورهای جستجو رو با شما تغییر میده. اما روشای کلاه سفید روشای درست و استانداردی هستن که بازدهی اونا در دراز مدت بسیار خوب میشه و میشه از راه اونا به محبوبیت بالایی در میان کاربران و موتورهای جستجو رسید.

در این فایل صوتی ۲۰ نکته مهم رو در سه بخش کلی بررسی کردیم:

بخش اول تولید محتوا

بخش دوم شبکه های اجتماعی

بخش سوم رابطه مستقیم با مخاطبین

در هر بخش به نکاتی اشاره شده و در مورد اونا توضیحاتی هم مطرح می شه تا با بهبود اون بخشای بتونین محبوبیت و بازدید سایت خود رو زیاد کنین.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

 

 

 

 


ورود با حساب گوگل

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود رایگان فایل صوتی ۲۰ نکته مهم واسه افزایش بازدید سایت

فایل آموزشی صوتی

حجم : ۲۱ مگابایت

زمان: ۲۴ دقیقه