دوستی میان دختر و پسر میتونه با هدفای متفاوت و به روشای مختلفی انجام گیرد برخیا واسه ازدواج و یه سری های دیگه واسه وقت گذرانی و تفریح و … اما این وسط بعضیا هستن که فقط با قصد سوء استفاده مالی از طرف مقابل وارد رابطه دوستی با جنس مخالف خود می شن…

10 نشونه سوء استفاده مالی دختران از دوست پسرهایشان!

وارد شدن به رابطه ها و خارج شدن از اونا واسه هر دو طرف می تونه با انگیزه های متفاوتی انجام شه. بعضی با هدف ازدواج و روابط دراز مدت مبادرت به آشنایی می کنن و یه سری های دیگه با انگیزه های نامتعارفی مثل وقت گذرانی، تفریح و سوء استفاده جنسی و مالی.


خانمهایی که به قصد انگیرهای مادی با افراد وارد رابطه می شن بگونه های جور واجور تلاش میکنن به این هدف خود کامل عمل بپوشونن که در زیر به بعضی از اونا اشاره میکنیم :


 ۱- همراه کردن طرف مقابل در مراکز خرید 


شاید یکی از مهمترین و تکنیکی ترین روش سوء استفاده مالی همراه بردن فرد مورد توجه به مراکز خرید و فروشگاه های مختلفه.

“من عاشق خریدم، تو دوست داری با ما بیای؟”بعد از بازدید از چندین مغازه: “وای! چقدر این لباسه قشنگه چقدر نازه! بریم اینو ببینیم؟” به فروشگاه وارد می شن، خانوم لباس رو پرو کرده و “بهم میاد عزیزم؟ دوسش داری؟”، “آره خیلی خوبه مبارکت باشه”، خانوم با ذوق و شوق و خوشحالی شروع به برانداز کردن لباس میکنه و وقتی اونو تحویل گرفت طوری به طور کاملً نمایشی کیف خود رو آروم و آهسته باز کرده و با لبخند نیم نگاهی به آقا میندازه و باقی ماجرا… آقایون باید باهوش باشن و بدونن وقتی به مرکز خریدی دعوت می شن نتیجه پایانی اون چی می شه.

 

 ۲- کادوی تولد و مناسبات دیگه 


در لحظات اولیه آشنایی یهو خانوم تاریخ تولد خود رو که شایدً تا ۱۰ روز آینده س یادآور میشه. بعضی به همین مقدار اکتفا میکنن اما بعضی نوع هدیه ای که دوست دارن رو به شکل غیرمستقیم مشخص میکنن: “این گوشی موبایلم واقعاً دیگه خستم کرده! ۵ ساله دارمش، خیلی قدیمی شده!”، “دوست پسر قبلیم پارسال واسم یه کفش شانل خرید زیاد ازش راضی نبودم!”

 

 

 ۳- نیاز به قرض پول اورژانسی 


یهویی خانوم تماس میگیره و بیان میکنه که “یه کار فوری پیش اومده باید به کسی پول میدادم کم اوردم، میشه ۳۰۰ تومن بهم بدی تا ۲ یا ۳ روز دیگه در آخرً بهت برمیگردونمش.” نه کاری فوری پیش اومده و نه پس دادنی در کار هستش…

 

 ۴- شارژ تلفنهای همراه و تماسهای همیشه یه طرفه 


طبیعیه که خانوم واسه پرسیدن حال آقا و جویا شدن از موقعیت مکانی ایشون نیاز به تماسهای تکراری داره ولی دو نکته هست. نکته اول: “من و بگیر” یا  “میس کال” یعنی معمولاً چون خونم “وظیفه” آقا میدونه که همیشه اون تماس گیرنده باشه، شماره اون رو گرفته و به محض ایجاد رابطه بدون سلام و احوال پرسی با آقا به جمله “من و بگیر”یا “من و بگیر شارژ ندارم” اکتفا کرده و صحبت رو قطع میکنه و یا با انداختن یه “میس کال”به آقا فرمون تماس می ده.

 

نکته دوم اینکه خانوم معمولاً هر ۲ روز یه بار نیاز شدید و فوری به شارژ پیدا میکنه و آقا هم موظفه در اسرع وقت ماموریت خود رو انجام بده. نتیجه: درحالی که همیشه تماس رو آقا برقرار میکنه، این شارژ خانوم هست که به اتمام میرسه!

 

 ۵- رستورانهای چند ملیتی

 

وقتی که نوبت رفتن به رستوران میشه آقا نظر خانوم رو جویا شده و خانوم هم لیستی کامل از شکل های جور واجور رستورانهای ایتالیایی، ژاپنی، مکزیکی، چینی، هندی،…به همراه نشانی دقیق و نوع غذاها به عرض آقا میرسونه تا شام لذت بخشی رو در کنار هم در فضایی عاشقانه صرف کنن.

 

 ۶- چگونگی پشتیبانی دوست پسر قبلی 

 

این یکی از سیاستهای محافظه کارانه س که خانوم ممکنه استفاده کنه: “دوست پسر قبلیم عابر بانکش همیشه پیش من بود،”  “پول بنزین ماشین منو همیشه اون حساب میکرد،” “کارش فقط این بود که پول بریزه به حسابم،” “وقتی تولدم میشد واسم سرویس طلا میگرفت، کادوهاش دیگه از ۵۰۰ تومن کمتر نبودن.” این جوری خانوم پیش زمینه ای از “وظایف مالی” آقا رو به اون به شکل غیر مستقیم گوشزد میکنه.

 

 ۷- جفت و جور لیست سوغاتی 

 

واسه آقا مسافرتی پیش اومده که مجبوره علارغم میل باطنی خود چند روزی از عشقش دور باشه. در این هنگام عشقش به دلیل اینکه جای اون در مسافرت خالی نباشه لیستی بلند بالا از شکل های جور واجور مورد نیازش جفت و جور کرده و در اختیار آقا قرار میده تا اونا رو به عنوان سوغات خریداری کرده و بیاره!

 

 ۸- برگزاری میهمانیا و جشنها در منزل آقا 

 

وقتی تولد و یا مراسمی در خونه آقا برگزار شه چندین مزیت واسه خانوم داره. اول اینکه کلیه هزینه ها مانند جفت و جور غذا، خدمتکار و بقیه مسائل رو دوش آقا بوده و دوم پس از مهمانی شایدً نظافت، شست و شو و برگردوندن خونه به حالت اول رو هم آقا متقبل می شه.

 

 ۹- بعضی قبوض و شهریها 

 

”عزیزم، قبض موبایم اومده الان دسترسی به اینترنت ندارم اگه پرداخت نکنم تا فردا قطع میشه، میتونی برام پرداخت کنی بعداً باهات حساب کنم؟”، “میخوام برم ثبت نام ترم جدید کلاس زبون، عشقم! میتونی ۲۰۰ تومن بریزی به این حساب قول میدم تا فردا پولتو بدم الان خیلی دیرم شده وقت ندارم برم پول جور کنم!”

 

 

 ۱۰- آرایشگاه و لوازم آرایشی

 

به یه مهمانی دعوت شدین، یهو خانوم با کمی لبخند شیطنت آمیز میگه: “عزیرم میدونم دوست داری من از همه باحال تر باشم پس باید هزینشم پرداخت کنی میخوام امشب بهترین باشم فکر نکنم بیشتر از ۱۵۰ تومن بشه!” خرید لوازم آرایش هم که “واسه قشنگتر شدن فقط بخاطر تو” صورت میگیره بعضی وقتا هزینه های زیادی برگردن آقا تحمیل می کنه.

 

موارد گفته شده بالا حتماً به این معنی نیس که با خانمی که در رابطه با اون هستین فقط به انگیزه های مادی با شما آشنا شده حتی بعضی از این موارد در روابط دراز مدت و پس از ازدواج میتونه به عنوان وظایف یه مرد به عنوان پشتیبانی کننده مالی همسرش تلقی شه اما اگه رابطه شما کوتاه مدته و تعداد خیلی از این مسائل به شکل همیشگی تکرار شد باید در ادامه رابطه تون تجدید نظر کنین.

 

 

جمع آوری و بازنشر : آلامتو

منبع : پارسینه

 

 

 

پارسینه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *