مسافرت ارزون قیمت به این معنی نیس که در مکان های بد و غیر قابل تحمل اقامت کنین و یا یه سفر جاده ای داشته باشین. اما واسه آدمایی که بودجه ی زیادی ندارن و می خواهند به یه مکان حماسی سفر کنن، گزینه های مختلفی واسه انتخاب هست. در این مقاله ۱۰ مورد از مکان های حماسی و دیدنی رو بیان می کنیم که می تونید به اونا سفر کنین و در عین حال هم هزینه ی زیادی واسه اون صرف نکنین.

۱.استرالیای غربی:

دلار استرالیایی الان واسه بازدیدکنندگان خارجی بسیار با ارزشه. شما می تونید از کنسرت های زیبای اون لذت ببرین و به منطقه کیمبرلی از جمله تنگه ی بل سفر کنین.

۲.تیمور شرقی (Timor-Leste):

تیمور شرقی--Timor-Leste

این سرزمین عجایب فرهنگی دارای تعداد خیلی از مکان های خوب واسه اقامته. بعضی از این مکان ها شامل آلونک های ساحلی و مهمون خونه های کوهیه. سواحل آبی قشنگتر هم واسه غواصی بی نظیره.

۳.سواحل کارائیب کاستاریکا:

سواحل کارائیب کاستاریکا-Costa-Rica's-Caribbean-coast

سفر به سواحل اقیانوس آروم می تونه هزینه ی زیادی واسه شما داشته باشه اما سفر به سواحل کارائیب کاستاریکا هنوز واسه بیشتر گردشگران ناشناخته س.

۴.شهر کبک در مشرق کانادا:

اگه هزینه ی خرید بلیت واسه اروپا بسیار زیاد و سرسام آوره، این مکان می تونه دومین انتخاب شما باشه . به عنوان یه میراث جهانی یونسکو، منطقه تاریخی استعماری دارای قلعه ها، خیابون های سنگ فرشی و اغذیه فروشی های بسیار عالیه.

۵.گالیسیا، اسپانیا:

گالیسیا-Galicia-Spain

درکل، این بهشت ارزون ترین مکان واسه سفر گردشگران است. سواحل اون پر از سنگ ها و صخره های قشنگتر بوده و می توان اون رو به عنوان یکی از بهترین مکان های حماسی در روی زمین حساب کرد.

۶.بوسنی و هرزگوین:

بوسنی و هرزگوین--Bosnia-and-Herzegovina

این جواهر اروپا می تونه همه ملزومات لازم واسه یه سفر خوب مانند مسکن و مواد غذایی ارزون قیمت رو واسه گردشگران جفت و جور کنه. فعالیت های مختلفی مثل اسکی و قایق سواری روی آب هم بسیار مقرون به صرفه س.

۷.نیومکزیکو:

این مکان دارای چشمه آب گرم و جنگل آلپ بوده و می توان در این مکان ها خوب پیاده روی کرد. فستیوال بالون بین المللی فیستا رو هم یادتون نره.

۸.آفریقای شرقی:

آفریقای شرقی-East-Africa

در این مناطق نه فقط می تونید فیل ها و کرگدن ها رو در کنیا ببینین بلکه می تونید به بعضی از توانایی های مهم واسه گردشگری هم دسترسی داشته باشین.

۹.شهر هوشی مین و هانوی – ویتنام:

شهر هوشی مین و هانوی- ویتنام-Ho-Chi-Minh-City-and-Hanoi,-Vietnam

شهر هوشی مین یه کلان شهره. این مکان دارای معابد تاریخی بسیاریه و شما می تونید با کمترین قیمت به این شهر سفر کنین. هر دوشهر می تونن جزو سفرهای مقرون به صرفه حساب شه.

۱۰.استونی:

استونی-Estonia

اگه شما نتونستید از جنگل های سرسبز استونی دیدن کنین پس دست کم سری به شهر تالین بزنین و از اونجا بازدید کنین.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

اختصاصی جهانگردی هافینگتن پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *