آلمان واسه جشن اکتبر و تاریخ جنگ جهانی دوم شناخته شده و مشهوره، آلمان هم اینکه خونه خیلی از زیباترین مناظر اروپا مانند قلعه افسانه پری، اماکن مهم تاریخی و دیدنیای زنده و پرجنب و جوشه. این کشور در قلب اروپا واقع شده و قوی ترین اقتصاد این قاره رو داره.

۱۰.لایپزیگ

Leipzig گردشگری آلمان

لایپزیگ بزرگترین شهر دولت فدرال ساکسونی آلمانه. این شهر واسه هنر نورانی و فرهنگ بوجود اومده از راه آهنگسازان معروف مانند باخ، ریچارد واگنر و فلیکس مندلسون شناخته شده. امروزه گردشگران می تونن از اجرای موسیقی باخ در کلیسای سنت توماس که در اون باخ به عنوان رهبر گروه کر خدمت کرده و در اونجا به خاک سپرده شده لذت ببرن.

۹.جزیره روگن

دیدنیای آلمان Rugen-Island

این جزیره در دریای بالتیک قرار گرفته و بزرگترین جزیره در آلمانه که از راه پل روگن و گذرگاه روگن به سرزمین اصلی وصل شده. ویلاهای جذاب، اقامتگاه های ساحلی رویایی و سواحل قشنگتر گردشگران رو به جزیره روگن می کشونه. اما جاذبه برتر این جزیره پارک ملی Jasmundه که واسه صخره های گچی منحصر به فرد خود که تا ارتفاع۱۶۱ متر از سطح دریا قرار دارن معروف شده.

۸.عاشقونه راین

جاذبه آلمان Romantic-Rhine

عاشقونه راین ( Romantic Rhine) بین شهرهای بینگن و بن و جریانای راین میونه از راه یه تشکیل زمین شناسی خیره کننده به نام تنگه راین کشیده شده. این منطقه دارای چشم اندازه های دیدنی و جذاب با حدود ۴۰ قلعه قرون وسطایی، روستاهای قشنگتر و باغای انگوره. سفر دریایی از راه riverboat بهترین راه واسه تجربه راین عاشقونه  است.

۷.کلن

توریستی آلمان Cologne

این شهر در رودخانه راین در دولت فدرال آلمان ایالت نوردراین وستفالن واقع شده که یکی از محبوب ترین جاها واسه بازدید در آلمانه. این شهر مجموعه ای پرطراوت از جاذبه ها، کلوبهای شبونه و هنر ستاره ای و خرده فرهنگا رو ارائه میده. کلن هم اینکه یه سری از نشونه های خیره کننده مانند نماد رسمی شهرستان، کلیسای جامع کلن و کلیسای خیره کننده گوتیکه .

۶.درسدن

بهترین مناطق توریستی آلمان Dresden

درسدن قبل از اون که در بمباران جنگ جهانی دوم شدیدا آسیب ببینه به دلیل مجموعه خیلی از هنر و معماری خیره کننده خود به عنوان جعبه جواهر میشناختنش. پس از چند سال این شهر خیلی از شکوه قبلی خود رو دوباره بازسازی کرده. دردسن پایتخت دولت فدرال ساکسونیه که تعدادی از مکانای تاریخی مانند کلیسای جامع خیره کننده Frauenkirche رو ارائه میده.

۵.لوبک

تفریحی آلمان Lubeck

لوبک به عنوان یکی از بزرگترین بنادر دریای بالتیک در آلمان، در شمالی ترین استان ایالت اشلسویگ هولشتاین واقع شده. این شهر در سال ۱۱۴۳ تاسیس شده. لوبک واسه چندین قرن به عنوان مقر اصلی اتحادیه بازرگانان خدمت کرده.این شهر اولین شهر آلمانی بود که در طول جنگ جهانی دوم بمباران شد و آسیب دید اما هنوز خیلی از معماریای قرون وسطی خود رو حفظ کرده که اونو تبدیل یه مقصد توریستی محبوب کرده

۴.هایدلبرگ

آلمان Heidelberg

با وجود گنجینه های تاریخی مانند پل قدیمی قرون وسطی، قلعه هایدلبرگ، کلیسای روح القدس و خونه شوالیه سنت جورج، تعجبی نداره که هایدلبرگ یه جاذبه توریستی بسیار معروفه. Haupstrasse خیابون اصلی در مرکز شهر که مکانی واسه رستورانا، موزه ها، گالریای هنری، مغازه ها و بازارهای فروش، ساعتای دیوار کوب و سوسیس آلمانیه.

۳.نوی شوان شتین

گردشگری آلمان Neuschwanstein

قصر نوی شوان شتین خوش عکس ترین مکان در آلمان و هم اینکه یکی از محبوب ترین مکانای توریستی در اروپا هستش که در میان زیبایی خیره کننده رشته کوه های آلپ باواریا در نزدیکی شهر فوسن واقع شده. این قلعه افسانه ای الهام بخش قلعه زیبای خوابیده والت دیسنی بوده.

۲.مونیخ

منیخ آلمان Munich

به عنوان بهترین خاستگاه جشن معروف اکتبر شناخته شده، مونیخ یکی از بهترین جاها واسه بازدید در آلمان همراه با خرده فرهنگای درخشانه. مونیخ محل چندین خونه اپرا و تئاتر مانند تئاتر ملیه. مرکز شهر ترکیبی جذاب از معماری سنتی و مدرنه که دارای کلیساهای تاریخی، دیوار قرون وسطی و کاخ سلطنتی و هم اینکه مراکز خرید شلوغ و کلوپ های شبونه س.

۱.برلین

شهرهای آلمان Berlin

برلین پایتخت آلمان و یه دولت فدراله که به طور زیادی در جنگ جهانی دوم و تقسیم شرق و غرب آلمان از راه دیوار برلین در دوران جنگ سرد دارای سابقه س. از زمان سقوط تاریخی دیوار در سال ۱۹۸۹، در برلین الان نزدیک به اتفاق شهرمتحده و تنوع زیادی در گروه های قومی داره که دارای جاذبه های گشت و گذار، موزه ها و ورزشا فراوانیه

بهترین زمان واسه خرید بلیط هواپیما برلین!

دیدنی ترین مکانای اروپا

تور آلمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *