couple

چیزای کمی در زندگی هست که انجامشون همراه با استرس هستش: اولین کارتون، گرفتن گواهینامه، فارغ التحصیل شدن و البته حرف زدن با عشقتون. اصلاً با عشق زندگی تون باید درباره چه حرف بزنین؟ مطمئناً دوست ندارین حرف زدنتون حوصله اش رو سر ببره ولی حتماً نمی خواهید که متوجه به هم خوردن عصبی دندون هاتون هم بشه. نگرانی هاتون رو کنار بذارین و عادت های عصبی تون رو با این ۱۰ موضوع گفتگو به کلی کنار بذارین.

۱. اون

می دونین آدم ها دوست دارن همیشه و در هر شرایطی درمورد چه موضوعی صحبت کنن؟ خودشون! اینکار نه فقط به اون نشون می دهد دوست دارین بیشتر درموردش بدونین، بلکه زمان زیادی اون رو مشغول حرف زدن می کنه و شما لذت می برید. پس از خودش به عنوان یه موضوع استفاده کنین. با پرسیدن سوالات کلیشه ای مثل «امروز حالت چطوره؟» یا سوالات بزرگتری مثل «بزرگترین هدف زندگیت چیه؟» شروع کنین. صدها سوال هست که می تونید امتحانشان کنین.

۲. چیزهای مورد علاقه مشترک

اگه بین شما دو نفر علاقه مشترکی هست می تونید درمورد این موضوع خاص صحبت کنین. مطمئناً بحث لذت بخشی هم هستش. البته وقتی اینکار رو بکنین که علاقه مشترکی بین تون وجود داشته باشه و اگه نمی دونین که علاقه مشترکی دارین یا نه اون وقت باید کمی درموردش تحقیق کنین. این شما رو به موضوع شماره ۱ یعنی پرسیدن از علایقش می رساند.

۳. چیزهای مورد علاقه اون

خوب، تصور کنین که اون عاشق موتورسواریه و این موضوع واسه شما اصلا جذاب نیس. هیچ اشکالی نداره! بازم می تونید از اون به عنوان یه موضوع گفتگو استفاده کنین. این کار شما به اون نشون می دهد که بااینکه به اون موضوع علاقه مند نیستین بازم واسه علاقه مند شدن به اون و دونستن بیشتر درموردش تلاش می کنین.

۴. اتفاقات گذشته

وقتی هیچ موضوعی واسه صحبت کردن ندارین، آسانترین کار چیه؟ البته اتفاقات روزمره. به یکی از باحال ترین اتفاقات گذشته در دنیا اشاره کنین. می تونه موضوعی جدی باشه که در اخبار شنیده اید یا موضوعی خنده دار که تو یه شی تلویزیونی دیده اید.

۵. آب و هوا

مطمئناً منظورمون این نیس که سوال کنین، «بیرون هوا چطوره؟» اصلا این کار رو نکنین چون مثل یه فرد حوصله سربر به نظر می رسین که هیچ حرفی واسه گفتن نداره. به جای گفتن حرف کلیشه ای مثل این، مثلاً اگه بیرون هوا خیلی گرمه هوشمندانه بگید، «این گرما واقعاً مسخره س! واقعاً دلم یه بستنی میخواد!» که با گفتن این می تونیم امیدوار باشیم که با هم واسه خوردن بستنی بیرون برید یا دست کم صحبت ای بین تون شروع شه.

۶. تجربیات زندگی

می تونید گفتگو رو با تعریف کردن بعضی از باحال ترین و بامزه ترین خاطراتی که در زندگی داشته اید راه بندازید و این احتمال هم هست که بعد از اون صحبت به اتفاقات مهمی که در طول زندگی تون رخ داده برسین. در هر دو حالت، تعریف کردن تجربیات زندگی موضوع فوق العاده ایه چون هیچ انتهایی نداره.

۷. تشویق و تعریف

شما از اینکه یه نفر ازتون تعریف کنه خوشتون نمی آید؟ مطمئنم هیچکی وجود نداره که بدش بیاد. تشویق بقیه نه تنها حس خوبی می دهد بلکه شروع کننده خوبی واسه گفتگوه. می تونید با گفتن اینکه پیراهن جدیدش چقدر به اون میاد شروع کنین و بعد سوال کنین اون رو از کجا خریده س و بعد بگید که اونجا یکی از فروشگاه های محبوب شماس. می ببینن؟ یه تعریف کردن ساده شما رو به یه علاقه مشترک هدایت کرده و وارد یه صحبت طولانی تون می کنه. و مطمئن باشین کنار این احساسی فوق العاده به اون داده اید!

۸. هر چیز خنده دار

شوخ طبعی یه ویژگی اخلاقیه که معمولاً همه از اون خوششون میاد. پس چطوره که با یه موضوع خنده دار به طرفتون نشون بدید که موجود باحال و بامزه ای هستین؟ می تونید با تعریف کردن یه جوک خنده دار که قبلاً شنیده اید شروع کنین یا یه موضوع خنده داری رو مطرح کنین که چند وقت پیش در تلویزیون شنیده بودین. نکته اینجاس که اون رو بخندونین. مطمئناً اون هم چیزایی واسه اضافه کردن به موضوعات خنده دار شما داره و به همین ترتیب کل بعدظهر رو کنار هم خوش می گذرونین!

۹. کار/دانشگاه

اگه با هم همکار هستین یا به یه دانشگاه می روید، این موضوع خاص براتون آسون ترین موضوع هستش. می تونید درمورد محیط کارتون یا چیزایی درمورد کارتون که از اون خوشتون یا بدتون می اید حرف بزنین. می تونید درمورد سخت بودن تکلیف هفته گذشته صحبت رو شروع کنین، همین حرف ساده می تونه شما رو به گفتگویی عالی درمورد اینکه تا ۵ سال آینده چه کارایی می خواهید بکنین بکشونه.

۱۰. سوالات

از هر چی بگذریم در آخر به سوال کردن ها می رسیم. شما از کسی خوشتون آمده، پس شایدً چیزای زیادی درمورد اون نمی دونین. هیچ راهی واسه شناختن یه نفر بهتر از این نیس که از خودش سوال کنین. علاوه بر اینکه ۹۹٪ از آدم ها جواب دادن به سوال درمورد خودشون رو دوست دارن. این باعث می شه احساس خاص بودن کنن. از اون سوال کنین گروه موزیک موردعلاقه اش کدامه، شغل آرزوهاش چی بوده یا خیلی ساده، اینکه آخر هفته می خواهد چیکار کنه. این سوال ها بحث فوق العاده ای رو بین تون شروع می کنه.

شما چه موضوعاتی رو واسه حرف زدن با کسی که از اون خوشتون اومده، پیشنهاد می کنین؟ با ما در میان بذارین!

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *