از دید آقایون خوندن چیزی که تو ذهن خانوما میگذره کار بسیار سختی و پیش بینی چیزی که خانوما از اونا توقع دارن هم سخت تر از اون هستش. بدین منظور حالت ذهن، خواسته ها و نیازها و انتظارات و یا مقدار توجهی که از شما توقع داره رو درک کرده و همون طور رفتار کنین .

شما نیازمند اون هستین که درباره چگونگی رفتار با اون کمی خاص باشین . به اون چیزی که می باید گفته شه یا نه توجه کنین چون که بر زبون آوردن بعضی حرفه ها موجب دردسرتان می شه . در مطلب زیر می تونین چند نمونه از حرفه هایی که نمی بایست به نامزدتون بزنین رو پیدا کنین .

  1. هیچوقت از یه خانوم نخواهید صورت حساب رو پرداخت کنه .

پس خانمهای جذاب از آقایون توقع دارن که صورت حسابشون رو پرداخت کنن فقط به خاطر این که اونا ارزش انجام اینجور لطفی رو دارن . حقیقتی که تو ذهن خانمها جریان داره اینه که فردی که باید صورت حساب رو پرداخت کنه شمایید و اگه شما نسبت به این موضوع آگاهی ندارین یعنی که به اندازه کافی متشخص نیستین ، پس اگه که نمی خواین این حقیقت ذهنی خانمها رو خراب کنین فقط صورت حساب رو پرداخت کنین .

  1. هیچوقت از اون نخواهید که اسرار تون رو حفظ کنه .

بله درست فهمیدین تنها کسی که می تونه به سرعت برق و باد حرفی رو پخش کنه اونه مخصوصا وقتی که از اون می خواین این کار رو نکنه . حتی اگه اون این موضوع رو فقط به بهترین و نزدیک ترین دوست خود بگه کافیه چون همین اولین و آخرین نفر این راز رو به بهترین راه پخش می کنه . اون استاد این کاراس پس خطر نکنین و اسرارتان رو با اون نگید و بعد هم سفارش کنین به کسی نگو .

  1. درباره این که به چه دلیل حال خوشی نداره هیچوقت از اون سوال نکنین .

درک حال و هوای یه دختر می تونه خیلی سخت باشه . اگه درباره نزار بودن حالش از اون سوال کنین باید بسیار مصمم و پر طاقت و سمج باشین تا بتونین دلیلش رو بفهمین . وقتی هم که دلیلش رو برملا کرد حق ندارین با اون مقابله کنین و شروع به بحث کنین . بدون در نظر گرفتن اون ۱ دلیل واسه اون موضوع ، خروار خروار اطلاعات آزار دهنده دیگه هم بازگو می شه . با پایان پیدا کردن این موضوع، اون ناراحتی و غم به شما انتقال داده می شه و احساس می کنین که تو یه برزخ بزرگ گیر افتادین.

  1. گفتن این جمله که ” فکر کنم باید عضو یه باشگاه ورزشی شی ” اصلاً غلطه .

بطور طبیعی بیشتر دختر خانمها از اندام خود راضی نیستن ، بطور عملی خودش دوست داره که به باشگاه بره اما اگه شما پیشنهاد انجام این کار رو بدین حس بدی پیدا می کنه و در آخر هم منتهی به بحث می شه .

  1. براش روز بدی رو رقم میزنین اگه که از کس دیگه ای تعریف کنین .

اگه می خواین که اون هم اونقدر خنده بر لب داشته باشه بهتره که در برابر اون از دختر دیگری تعریف نکنین ، وگرنه آماده درهم رفتن چهره و اخم کردن ایشون باشین . همه دختر خانمها ( بیشتر اونا ) می خواد به روشی که شده در مرکز توجه و محبت مرد دلخواهش باشه . همه نقاط قوت ایشون رو به ذهن بسپارین تا اینکه حواستون باشه در حضور اون از دختر دیگری تعریف نکنین . اگه که می خواین ، به اندازه کافی شوخ باشین تا همین حالا به بهترین راه از دخترتون تعریف و تعریف کنین .

  1. جمله ” من قول میدم ” رو هیچوقت بر زبون نیارین .

اگه که به اون قول انجام کاری رو دادین و انجام ندادید خودتون رو آماده ورود به جهنم کنین . وقتی حرفی رو می زنید مطمئن باشین که می تونین اون رو عملی کنین ( که بیشتر وقتا نمی تونین ) و یا اینکه اونقدر تواناییهایتون رو زیاد کنین که هیچوقت گیر نکنین . قول یا تعهدی که می دید چیزیه که اون تا آخر عمرش فراموش نمیکنه و حتی اگه به قولتون وفا نکنین اون هیچوقت شما رو باور نمیکنه و در همه جر و بحثای آینده نوک پیکان به سمت شما هستش .

  1. بهتره این جمله رو هیچوقت نگید ” مطمئنی که این تیپ برازنده توست و به تو میاد ؟

کلا دخنر خانمها دوست ندارن که این سوال رو از اونا سوال کنین . حتی اگه به شکل شوخی و جوک از اون سوال کنین اون رو جدی گرفته و درباره اش فکر می کنه . بیشتر اون نسبت به نوع پوشش و زیور آلات مورد استفاده خود دقت کافی رو داره اما ارائه هر گونه نظر با بدبینی باعث می شه که حساسیتش نسبت به این موضوع رو از دست بده . پس این کار رو نکنین .

  1. جمله ” چقدر واسه من آشنایید انگار شما رو قبلاً جایی دیده ام ” واسه اون جمله بسیار آشناییه .

حتی اگه قبلاً اون رو جایی دیدین از گفتن این جمله به اون خوداری کنین . از نظر خانمها این جمله خیلی جمله با ادب ای نیس و فکر می کنن که شما تلاش در دلبری دارین و به اصطلاح خودمونی فکر می کنن می خواین مخ زنی کنین .

  1. تنها وقتی که واقعاً به اون علاقه دارین از جمله ” دوستت دارم ” استفاده کنین .

جمله ” دوستت دارم ” جمله ایه که هر خانمی دوست داره واسه دست کم یه بار هم شده که در زندگیش اون رو بشنوه . وقتی یه خانوم این جمله رو ادا می کنه توقعاتش رو به بالاترین حد خود میرسونه و دلش نمی خواد خیلی خود رو پایین آورد . طبق عرف خانمها روابط رو خیلی جدی می دونن پس تا وقتی که نسبت به احساس خود اطمینان پیدا نکردین از بیان علاقه کلامی و گفتن این جمله خوداری کنین . وقتی هر کدوم از دو طرف قبل از پردازش درست احساساتشون این جمله رو ادا می کنن این جمله می تونه همه چیز رو تموم کنه چون که با ادای این جمله همه ابعاد رابطه تغییر می کنه .

  1. هیچوقت از ادوارد کولن (Edward Cullen ) و دیمون سالواتوره ( Damon Salvatore ) ایراد نگیرین .

با انتقاد از این دو شخصیت که غالب خانمها نسبت به اونا تعصب دارن دنیا رو واسه خودتون جهنم می کنین . با انجام این کار امکان داره خفه تون کنن . خانمها با شنیدن نام هر کدوم از اونا زیر و رو می شن پس بهتره که در برابر خانمها از نبود علاقه تون به این افراد حرفی نزنین چون که اونا دیوونه این دو شخص هستن و هر چی قدر هم با اونا بحث کنین فایده ای نداره و فقط وقت خودتون رو تلف می کنین .

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

بازنشر سیمرغ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *