زوج خوشبخت

ما می تونیم بارها به افراد موردعلاقه مون بگیم که به اونا توجه داریم اما فقط گفتنش فایده ای نداره. ترفندش در اینه که این توجه رو نشون بدیم.

چند روش واسه شروع:

  1. صبح ها بعداز بیدارشدن و قبل از هرکاردیگری، همسرتون رو ببوسید و شب هم قبل از خواب همین کار رو بکنین. هروقت بعد از مدت کوتاهی همدیگه رو دیدید، اونو در آغوش بکشین. بوسیدن همیشه هم نباید به رابطه جنسی منجر شه، اما همیشه احساسات بین شما رو تقویت می کنه.
  2. لمس و تماس های تون هرچقدربیشتر غیرجنسی باشه، روابط بهتری دارید و زندگی عاشقانه تون محکم تر می شه. همیشه یادتون باشه همسرتون رو جوری لمس کنین که حس خوبی به اون بده. این حس واسه اونه نه شما، و هرچقدر بیشتر این حس خوب رو به اون بدین، حس بهتری هم دریافت می کنین.
  3. به والدین همسرتون بگید که چقدر دربزرگ کردن همسرتون فوق العاده بوده ان که امروز اون یه همسر حیرت انگیز در زندگی شماس. این اشاره در بازدهی زندگی خانوادگی شما فرق بزرگی ایجاد می کنه. و اگه والدین اون دردسترس نیستن، یه یادداشت سپاسگزاری به همسرتون هم می تونه تاثیری مشابه داشته باشه.
  4. همیشه از همسرتون تعریف کنین، حتی در روزی که ظاهرش آشفته س. هرچقدر به اون احساس خوب بدین، اون هم احساس خوبی در رابطه تون به شما میده.
  5. اگه اشتباهی مرتکب شدید، هرچه زودتر معذرت خواهی کنین. هرچه دیرتر این کار رو بکنین، واسه عشق تون دردناک تر و واسه شمام پیدا کردن کلمات مناسب، سخت تر هستش. معذرت خواهی باید از ته دل باشه، ساده و خالص.
  6. به همسرتون نشون بدید که بی چون و به چه دلیل به اون اعتماد دارین. اگه نمی تونید این کار رو بکنین، لازمه کمی روی خود کارکنید تا به این شرایط درست دست پیدا کنین. عشق نمی تونه در دنیای بی اعتمادی، شکوفا شه.
  7. بدون مناسبت به همسرتون هدیه های کوچیک و ارزون قیمت بدین. دادن، یه فراینده، نه یه حادثه، و چیزیه که باید به طور روزانه اتفاق بیفته. بله، شما می خواهید رویدادهای بزرگ رو جشن بگیرین، مثلا روزتولد. اما دادنی که از صمیم قلبه باید چیزی باشه که همسرتون مرتبا اون رو دریافت کنه.
  8. هرکاری می تونید بکنین تا لحن حرف زدن تون ملایم و دلچسب باشه تا مورد سوء تفاهم قرار نگیرید. می دانم اگه بعضی وقتا چیزی بیفته و از صداش از جا بپرم، می توانم با صدای بلند فریاد بزنم و تموم خونه رو بترکانم! اما همه می دانند که من حالم خوبه و اتفاق بدی نیفتاده.
  9. اگه معمولا آشپزی نمی کنین، بعضی وقتا واسه اون چیزی حیرت انگیز درست کنین. اولین باری که من این کار رو کردم، اون فکر کرد از رستوران سفارش داده ام.
  10. وقتی اوقات فراغت تون رو با هم می گذرونین، بیشتر اون رو به گفتگو و صحبت با اون بپردازید. اگه قراره تلویزیون تماشا کنین، دست کم باهم روی یه کاناپه بشینین و بازوهای تون رو دورهم حلقه کنین. صمیمیت و رابطه چیزیه که یه رابطه رو موثر می کنه.

توجه و صمیمیت، زندگی رو مهم می کنه و هرکسی می تونه رفتارش با افراد موردعلاقه اش رو بهتر کنه. یادتون باشه که نشون دادن علاقه، بسیار قوی تر از فقط بیان اون هستش.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

زناشویی عشق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *