۱۰ راز جالب در مورد آنجلینا جولی !!

10 راز باحال در مورد آنجلینا جولی !!

پس مطمئنا چیزای خیلی کمی در مورد زندگی این بانوی دوست داشتنی هست که از نگاه تیز بین مردم و طرفدارانش مخفی مونده باشه. ولی ما در این صفحه ۱۰ نکته رو جمع آوری کردیم که…

در این صفحه یکی از مشهورترین چهره های هالیوود رو بررسی می کنیم. زندگی اون مثل یه کتاب یا مجله یا شاید هم پرونده باز! است. پس مطمئنا چیزای خیلی کمی در مورد زندگی این بانوی دوست داشتنی هست که از نگاه تیز بین مردم و طرفدارانش مخفی مونده باشه. ولی ما در این صفحه ۱۰ نکته رو جمع آوری کردیم که شما درباره زندگی آنجلینا جولی نمی دونستید!!

۱. آنجلینا در دوران نوجوونی وقتی نتونست در کار مدل شروع به فعالیت کنه، افسردگی پیدا کرد و وقتی این افسردگی اش به بالاترین درجه رسید مبادرت به خودکشی و بریدن رگ  دستش کرد. همانطوریکه خودش میگه: به خاطر بعضی دلایل زمانیکه من در حال انجام مراسم خودکشی بودم! و درد رو حس می کردم می تونستم زنده بودن رو حس کنم و می تونستم یه جور از آزادی رو احساس کنم و به هرجهت این کار خودش یه جور درمان واسه من به حساب می اومد.

۲. وقتیکه فقط ۱۴ سال داشت، در کلاسه های تئاتر شرکت کرد، اما اون کلاسه ها رو ترک کرد و وقتی در آخر دوباره شروع کرد نه به عنوان یه بازیگر زن جذاب بلکه در نقش مامور اجرایی مراسم کفن و دفن شروع به بازیگری کرد.

۳. بخشش و سخاوتمندی آنجلینا نسبت به مردم و توجه اش به بقیه موضوعی قدیمی است و فقط مربوط به الان نمی شه، اون زمانیکه برادرش در رشته سینما در دانشگاه درس می خواند، در ۵ فیلم دانشجویی اش بازی کرد.

۴. می دونستین آنجلینا در موزیک ویدیو هم اجرا داشته؟

در Rock & Roll Dreams Come Through: Meat Loaf’s

Alta Marea از آنتونلو وندیتی

Stand by My Woman از لنی کراویتز و It’s About Time از لمونهدز که شاید خیلیا ندونن.

۵. آنجلینا اصلا از جلب توجه کردن و عجیب بودن خجالت نمی کشه. در سال ۱۹۹۶ وقتیکه با جانی لی میلر بازیگر بریتانیایی ازدواج کرد، یه شلوار چرم مشکی و تی شرتی سفید رو واسه لباس عروسی انتخاب کرد و با خون خودش روی تی شرتش اسم شوهرش رو نوشت.

۶. وقتیکه با بیلی باب ترونتون بازیگر ازدواج کرد، هردو خون همدیگه رو داخل شیشه ای کوچیک به گردنشون آویزون می کردن و اونو نمادی از عشقشون به همدیگه می دونستن.

۷. شیلو نوول دختر آنجلینا و براد پیت همسر سومش در Swakopmund از شهرهای نامیبیا به دنیا اومد و اون حالا یه پاسپورت نامیبیایی داره.

مجسمه مومی شیلو

مجسمه مومی شیلو

براد پیت و آنجلینا جولی

مجسمه مومی براد پیت، آنجلینا و شیلو

۸. وقتیکه شیلو به دنیا اومد عکاسی که اولین عکسها رو از شیلو انداخت همه با هم از این عکسها ۱۰ میلیون دلار سود کرد و خود آنجلینا و پیت هم سهم خودشون رو کامل به موسسات خیریه بخشیدند.

۹. موزه Madame Tussauds مجسمه مومی شیلوی دو ماهه رو درست کرد و این اولین بار بود که Madame Tussauds مجسمه ای از یه نوزاد رو کار می کرد.

۱۰. و در آخر آنجلینا ۱۳ تاتوی مشهور رو روی بدنش خاکوبی کرده. دو تا ازخالکوبیا جمله های زیبای تنسی ویلیامز هستش و همین طور مکان تولد بچه هاش رو هم روی بازویش چپش خالکوبی کرده.

جفت و جور و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ/ مریم محبعلی نژاد

آنجلینا جولی هالیوود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *