در شرایطی که کشور برزیل آخرین مراحل آْماده سازی میزبانی جام جهانی ۲۰۱۴ و امکانی مثل هتلا و مراکز تمرینی رو انجام میده، از طرف تیمای حاضر در این تورنمنت درخواستای عجیب و غریبی و بالاتر از حد درخواستای معمولیه.

از جمله حضور مدیر ورزشی باشگاه کورینتیانس به عنوان دستیار کارلوس کی روش خواستی عجیب تعبیر شده.

۱۰ درخواست عجیب در این مورد به توضیح زیره:

۱. درخواست موز

کشور اکوادور یکی از ممالک تولید موز در سطح دنیاس. فدراسیون فوتبال این کشور درخواست کرده هر روز یه سبد پر میوه در اتاق بازیکنان قرار گیرد. البته فقط اختصاص به موز هم نداشته باشه.

۲.درخواست ژاپنی

ژاپنیا هم درخواست چیزی عجیب رو داشتن. چشم بادامیا درخواست کردن هر اتاق مجهز به استخر جکوزی باشه.

۳. درخواست بادی گارد

تیم ملی فوتبال پرتغال از جهت مسائل امنیتی به نظر می رسه شرایطی متفاوتی با بقیه تیما داشته باشه.

این تیم درخواست کرده جدا از امکانات امنیتی که کشور میزبان در اختیارش می گذارد، ۶ بادی گارد خاص این تیم رو همراهی کنن که ۴ نفر اون مخصوص کریس رونالدو باشه.

۴. ایران و حضور مدیر ورزشی قبلی کورینتیانس به عنوان دستیار

تیم فوتبال ایران قبل از شروع کارش در جام جهانی ۲۰۱۴ یه اردوی آماده سازی در مرکز تمرینی باشگاه کورینتیانس رو برگزار می کنه. امکاناتی که از طرف باشگاه در اختیار ایرونیا قرار میگیره، در اصل امکاناتیه که از طرف یه شرکت تولید وسایل بهداشتی آماده و آماده شده. این اردو به خاطر آْخرین مرحله آماده سازی در برزیل و تطبیق با شرایط آب و هوایی انجام می شه.

نکته عجیب حضور ادو، مدیر کورینتیانس که بازیکن اسبق تیم آرسنال انگلیس بود، به عنوان دستیار کارلوس کی روش در جریان مسابقات جام جهانیه.

۵. درخواست قهوه

تیم استرالیا بازیکنانی داره که بسیار به نوشیدن قهوه علاقمند هستن. فدراسیون فوتبال «کانگوروها» درخواست کرده دو ماشین بزرگ قهوه در کنار اتاق بازیکنان قرارگیرد تا اعضا تیم با نشستن در کنار اون، قهوه بنوشن و روزنامه ها رو بخونن.

۶. درخواست هتلای مدرن

شیلیاییا درخواست کردن نه فقط هتل محل اقامت شون درجه یه باشه، بلکه هر اتاق مجهز به تلویزیونای بزرگ دیواری باشه که بازیکنان بتونن فیلم تماشا کنن.

۷. حق صابون واسه فرانسویا

فرانسویا درخواست کردن در هتل محل اقامت شون صابون مایع استفاده کنن.

۸. درخواست اروگوئه

درست مثل شیلیاییا، اروگوئه هم از هتل محل اقامت خواسته وسایلی مثل کولر، بدون سر و صدا باشه تا بازیکنان استراحت بی دردسری داشته باشن.

۹. درخواست محلای تمرین خاص

کلمبیاییا درخواست خاص ای رو در مورد زمین تمرین مطرح کردن که در باشگاه سائوپائولو در کنار بازیکنان جوون تمرین کنن.

۱۰. درخواست سوئیسیا

سوئیسیا میخوان در کشور گرم برزیل بازیکنان شون احساس کنن در وطن خود هستن. اونا از مقامات هتل شون خواسته ان هر اتاق دارای اینترنت به طور کامل سریع باشه.

۸ بازیکن پرمشتری جام جهانی +عکس

همه کاپیتانای برنده جام جهانی/عکس

جام جهانی ۲۰۱۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *