خونواده در آمریکا و کشورای غربی دیگه اون معنی قبلی رو نداره. خونواده ساختار و نهاد اصلی و اساسی جامعه س. خونواده تار و پود ارزش های فرهنگی جامعه س. خونواده یه عنصر حتمی و لازم واسه جامعه س و فقط خانواده س که احساسات در اون ثبات داره و تعهد به پرورش کودک چیزی پیشگیری ناپذیره. فقط خونواده اجتماعی کردن مناسب کودک رو تضمین می کنه. علاوه بر این ها، خونواده امنیت عاطفی واسه زن و شوهر ایجاد می کنه، زوجینی که در کنار همدیگه در مقابل دنیای حیله گر پناه گرفته ان.

پیش بینی شده که بدون خونواده ارزش های اخلاقی از هم می پاشد و هرج و مرجی یهویی در جامعه شکل می گیرد.

اوایل دهه ی ۱۹۵۰ نمونه ی خونواده از زن و شوهر و دو یا سه بچه تشکیل شده بود. زن در خونه می موند و شوهر در دنیای بیرون شاغل بود تا رفاه خونواده رو تامین کنه.

امروزه خونواده های نمونه وجود ندارن. والدین مطلقه، مادر های مجرد و مسائل این چنینی چهره ی پدر و مادر بودن رو تغییر داده ان. در مقاله ای که پروفسور “کن فوشمن” جفت و جور کرده درباره ی مشکلات عاطفی که یه بچه در روابط خانوادگی تحمل می کنه، بحث کرده. اون در این مقاله نوشته: در پنجاه سال گذشته افزایش زیادی در طلاق دیده می شه (آمریکا بیشترین آمار طلاق رو در بین کشورای صنعتی داره). عواملی که باعث شده ازدواج معنی خود رو از دست بده، زندگی مشترک بدون ازدواج، خونواده های همجنس گرا، بچه هایی که بدون ازدواج زن و مرد به دنیا می آیند که نصف بچه های آفریقایی- آمریکایی رو تشکیل داده ان.

این موارد معنی ازدواج ایده آل که در دهه ی ۱۹۲۰ عادی بوده رو تغییر داده و از بین برده و به خود پرستی، آزادی، روابط تساوی طلبانه تبدیل کرده.

بچه های طلاق دو برابر بچه هایی که والدین شون طلاق نگرفتند، در زندگی زناشویی خود شکست می خورند و طلاق می گیرند، و الکی نیس که الگوهای جامعه ی بی ثبات هم زندگی از این رو به اونو شدی دارن. در هالیوود که زندگی بازیگران و ستارگانش منبع الهام و الگوی جوانان جامعه آمریکاییه، خونواده هیچ معنایی نداره و این گروه بیشتر به فساد اخلاقی و بی بند و باری تمایل دارن.

در ادامه فهرستی از ستارگان مشهور هالیوودی که خیانت اون ها باعث به هم خوردن ازدواج شون شده رو آورده ایم.

  1. “اوما تورمن” و “ایتون هاوک”

هالیوود

اوماتورمن سال ۱۹۹۸ با “ایتون هاوک” ازدواج کرد. شش سال پس از ازدواج از شوهر خود جدا شد. شایعه شده بود که “هاوک” با پرستار بچه شون رابطه داشته. “تورمن” هیچ وقت خیانت “هاوک” رو تایید نکرد.

  1. “جنیفر اینستون” و “براد پیت”

هالیوود

سال ۲۰۰۵ براد پیت و “جنیفر اینستون” بعد از پنج سال زندگی مشترک اعلام کردن که از همدیگه طلاق گرفته ان. طرفداران این زوج ناراحت شدن؛ در واقع “براد پیت” خیانت کرد و در بین فیلمبرداری “آقا و خانوم اسمیت”، “پیت” عاشق ی هم بازی اش “آنجلینا جولی” شد. اون ها رابطه ی مخفیانه ای رو شروع کردن و وقتی چهار ماه بعد فیلمبرداری تموم شد، ازدواج “پیت” و “انیستون” هم به آخر خط رسید. “جولی” و “پیت” بارها اتهام خیانت به “انیستون”رو رد کردن، اما چهار سال بعد وقتی از “پیت” پرسیدن بهترین خاطره ات از فیلمبرداری مربوط به کدوم فیلم می شه، جواب داد: “آقا و خانوم اسمیت”. چون در اون فیلم عاشق شدم. “جولی” بعدا خطاب به بچه هاش می گفت: “کمتر کسی می تونه فیلم عاشق شدن پدر و مادرش رو ببینه.”

  1. “ساندرا بولاک” و “جسی جیمز”

هالیوود

مارچ ۲۰۱۰، “ساندرا بولاک” فهمید “جسی جیمز” که پنج ساله با اون زندگی می کنه، به اون خیانت کرده. “جسی جیمز” با “میشل مک گی” به زنش خیانت کرده بود و بعد از یکسال از “مک گی” هم جدا شد؛ اما این جدا شدن آخر قصه نبود. “جسی” وقتی که شوهر “ساندرا بولاک” بوده، با هفت زن دیگه هم رابطه داشته.

  1. “ماریا شریور” و “آرنولد شوارزنگر”

هالیوود

ماه می ۲۰۱۱، رازی که پشت سر هم در خفا گفته می شد، بر ملا شد. “آرنولد شوارزنگر” بعد از بیست و پنج سال زندگی با “ماریا شریور” اعتراف کرد که از زن خدمتکار خونه شون یه بچه داره. “ماریا” و “آرنولد” چهار بچه داشتن. “ماریا” از شغلش در تلویزیون انصراف داده بود تا حامی رویاها “آرنولد” در رابطه شون باشه. بعد از اینکه “ماریا” خیانت “آرنولد” رو می فهمد، بدون این دست اون دست کردن از اون جدا می شه. خیانت “شوارزنگر” به همسرش یکی از طولانی ترین خیانت ها در هالیوود نام گرفته.

  1. “هالی بری” و “اریک بنت”

هالیوود

وقتی “هالن بری” با “اریک نبت” ازدواج کرد، “نبت” اعلام کرد بارها به “بری” خیانت کرده. حتی “نبت” واسه درمان هوس های سیری ناپذیرش یه مدت بستری بود. اول “بری” در کنار مردش ایستادگی کرد، چون “نبت” به کمک احتیاج داشت، اما فداکاری “بری” راه به جایی جنگ و نتونست جلوی خیانت های اون رو بگیره. پس “بری” درخواست طلاق کرد.

  1. “ریسه ویتراسپون” و “رایان فیلیپ”

هالیوود

برخلاف شایعات، “ریسه ویتراسپون” توضیحات کمی درباره ی دلیل طلاقش از “رایان فیلیپ” به رسانه ها و مطبوعات گفت. شایعه شده بود که “فیلیپ” با هم بازی اش “ای کورینش” رابطه داره، اما “ریسه” در این مورد سکوت اختیار کرده بود.

“ریسه” بعد از هشت سال زندگی مشترک از “رایان فیلیپ” در سال ۲۰۰۷ جدا شد.

  1. “آنجلیکا هیوستون” و “جک نیلکسون”

هالیوود

“آنجلیکا هیوستون” بعد از ۱۶ سال زندگی مشترک با “جک نیلکسون” وقتی فهمید شوهرش با “ربه کا بروسارد” رابطه داره، از اون جدا شد.

  1. “کورتنی کاکس” و “دیوید آرکت”

هالیوود

“کورتنی کاکس” بعد از چهار ده سال از “دیوید آرکت” جدا شد. “دیوید آرکت” به اون خیانت کرده بود اما بعد به خبرنگاران گفت که این کار من خیانت نبوده، چون من و “کورتنی” دیگه با هم زندگی نمی کنیم.

  1. “کیت وینسلت” و “سام مندز”

هالیوود

“کیت وینسلت” سال ۲۰۱۰ وقتی فهمید شوهرش با “ربه کا هال” رابطه داره، از اون جدا شد. “کیت” و “سام” بعد از هفت سال زندگی مشترک از همدیگه طلاق گرفتن.

  1. “جولیا رابرتز” و “کیفر ساترلند”

هالیوود

“جولیا” و “کیفر” سال ۱۹۹۰ نامزد شدن اما درست قبل از مراسم ازدواج شون وقتی “رابرتز” فهمید “ساترلند” به اون خیانت کرده، نامزدی شون رو بهم زد.

ترسناک ترین گریمای دنیا

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

بازنشر باشگاه خبرنگاران خیانت هالیوود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *