به مناسبت روز مادر یه سری از زیباترین نقل قولا با موضوع مادر رو واسه شما عزیزان جمع آوری کردیم.

با سرعت هر چی تمامتر به روز مادر نزدیک میشیم روزی که گلا می شکفند . همونجوریکه شکفتن گله ها رو جشن می گیریم نباید از مهم ترین جشن واسه مادرانی که ما رو به دنیا آورده ان رو از یاد ببرم . بدون حضور مادرها ما نمی تونستیم پا بر این دنیا نهیم و از نعمت زندگی لذت بریم . این موجودات دوست داشتنی مادران ما هستن و واسه ۹ ماه ما رو در بطن خودشون حمل کردن و حتی وقتی هم که بزرگ میشیم بازم مراقب ما هستن . واسه روز مادر امسال ۱۰ جمله و نقل قول برتر درباره مادر ، فداکاری و دلبستگی هاشون نسبت به فرزندان رو تقدیم حضوتون می کنیم .

عکس نوشته روز مادر

۱. هنری وارد بیچر ( Henry Ward Beecher )

قلب مادر کلاس درس فرزنده . واقعا قلب مادر پر از عشق و نگرانی نسبت به فرزندشه . مادر هر چیزی رو که به فرزندش یاد میده برگرفته از دلشه که پر از خردیه که حاصل تجربیات ایشون در زندگیست.

۲. ضرب المثل یهودیان

هر چیزی که رو کودک نمی تونه بگه مادر می فهمه

این ضرب المثل به طور کاملً درسته ، یه مادر اگه واسه فرزندش اتفاقی بیفته یا اینکه حالش خوب نباشه به طور کامل میفهمه، چون که مادرها حسی به نام غریزه مادری دارن که خدواند در وجودشون قرار داده . مادرها احساسات و افکار بچه هاشون رو می دونن .

۳. دی ویت تالمیگ De Witt Talmage

مادر ساحلیه که ما همه آسیبها و نگرانی هامون رو در اون به جا می ذاریم . بیشتر بچه ها حتی نوجوانان می تونن بی پرده و رک و راست همه رازها و ترسهایشان رو واسه مادرشون بازگو کنن . مادر دلی واسه شنیدن و فهمیدن و عشقی بدون شرط داره .

۴. پیتر دی ریس Peter De Vries

نقش مادری به دنیا آوردن بچه هاه . عشق مادری اندازه گرفتنی نیس و همه چیز رو تحمل می کنه . هیچکی در دنیا نمی تونه جای مادر رو بگیره . مادرها نقشی بسیار مهم در زندگی بچه ها در اجرای الگوی جاودانه مادریشان دارن .

۵. ماریون سی گرتی Marion C Garretty

عشق مادری انرژیه که آدم رو قادر به تحقق غیر ممکنا می سازه . بله درسته پیوند قوی و توانی هست که یه مادر می تونه کاری کنه که هیچکی انتظار انجام اون رو نداره . حمل ، به دنیا آوردن و نگهداری یه کودک کار آسونی نیس . فداکاریهایی که یه مادر در مراقبت از بچه هاش می کنه اون طرف تواناییا و قابلیتهای اونه که به طور کاملً حیرت آوره . واسه همینه که تو زندگیمون لقب زنان برتر و مادران برتر رو به اونا می دیم .

۶. میلدرد بی ورمونت Mildred B Vermont

مادری تموم وقت بودن، یکی از مشاغل با حقوق بالاست که حقوقش عشقی خالص و نابه. بله مادرها واسه این شغل تموم وقت، پولی دریافت نمی کنن ، شغلی که ساعات کاریش بیشتر از ۸ ساعت و حتی بیشتر از ۲۴ ساعته و این معنایی جز عشقی که اونا نسبت به بچه هاشون دارن نداره، عشقی ناب و خالص

۷. ضرب المثلی چینی

در تموم دنیا تنها یه کودک قشنگتر هست که هر مادری داره . مادرا حس زیبایی دارن که نقش شون در نگهداری و آوردن یه کودک قشنگتر به این دنیا رو قبلاً انجام دادن .

۸. هووارد جانسون Howard Jonson

M : میلونها چیزیه که اون به من داده

O : فقط اونه که منو بزرگ کرده.

T : اشکهایی که اون واسه نجات من ریخته .

H : قلب خالص ترین طلا

E : چشمانی با برق عشق

R : حق ، حقی که اون همیشه بر گردن ما داره .

با چیدن این حروف در کمار هم کلمه ای درست می شه به نام مادر که به معنی دنیای منه . به درستی که مادر توصیف کننده همه چیز این دنیاست .

۹. سارا مالین Sarah Malin

هر زمان که به آغوشی نیاز دارم آغوشت به رو من بازه . زمانهایی رو که به وجود یه دوست نیاز دارم دلت می فهمه . وقتی که به آموختن درسی نیاز دارم چشمون بخشنده ات حالتی سختگیرانه و جدی به خود می گیرن . قدرت و عشق تو منو هدایت کرده و بال پرواز من بوده . مادرها در هر وقتی و هر مکانی و هر شرایطی که بچه هاشون به وجود شون نیاز دارن حاضرن حتی زمانهایی که اصلاً فرزندان دوست داشتنی نیستن .

۱۰. تلمود The Telmud

از اون جایی که خدا نمی تونست در همه جا حاضر باشه مادران رو آفرید . مادران همیشه حاضرن تا ما رو راهنمایی کنن و به حرفه ها و درد دلهای ما گوش جون بسپارن . اونا هدیه خداوندی به ما آدما هستن . اونا بدون توجه به شرایط، عشق و پشتیبانی و درکشون رو به ما میدن .

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *