۱۰ اشتباه آقایان در لباس پوشیدن که خانم‌ها را فراری می‌دهد

لباس پوشیدن wearing-clothes-wrong

خوش تیپ بودن یه عامل مهمه که بخش اعضم اون مربوط به تناسب اندام شماس اما خیلی از افراد رو میبینین که علارقم داشتن تناسب اندام ظاهر مناسبی ندارن و صفت خوش تیپ بودن رو به طور کامل در مورد اونا نمی توان استفاده کرد واسه اینکه تیپ شما شایسته و آراسته باشه باید در انتخاب لباس هایی که میپوشید دقت لازم رو داشته باشین.

اینجا به ۱۰ تا از بدترین عادات لباس پوشیدن آقایون از نظر خانوما اشاره کردیم.

۱.شلوار جین بگی

شلوار جین بگی ما رو یاد مدهای دهه ۹۰ میلادی میندازه. شاید این مدل در اون زمان زیبایی خاص خود رو داشت اما حالا، اونم از نظر خانوما، اصلا قشنگتر و جذاب نیس.

پیشنهاد می کنیم به جای اون شلواری به تن کنین که اندازه تن تونه و این طور به نظر نرسه که هر لحظه داره از پاهاتون به زمین میفته.

۲.کلاه شاپو

کلاه شاپو؟! باور کنین که سال ۱۹۳۵ گذشته س و ما در سال ۲۰۱۶ هستیم. این کلاه ها از مد افتادن و اگه اونا رو به سر کنین، از نظر بقیه فردی سنتی و اخمو به چشم میاید.

پیشنهاد ما اینه که اصلا هیچ کلاهی به سرتون نکنین. این جوری جذابیت شما هم بیشتر می شه.

۳.موی نامرتب صورت

اگه دوست دارین ته ریش یا حتی ریش داشته باشین، حواستون باشه که نامرتب نباشن و توی ذوق نزنن. اگه فکر می کنین که با موهای صورت تون باحال تر به نظر می رسید، دست کم موهای اضافی رو به طور مرتب اصلاح کنین.

۴.عینک

بعضیا هر چند چشمای ضعیفی ندارن اما اونقدر عاشق عینک هستن که بهتر می دونن عینک دکوری استفاده کنن. از نظر خانوما اونا نه فقط قشنگتر و جذاب نمی شن بلکه بیشتر مثل کودنا به نظر میان. پس اگه عینک رو واسه بهتر دیدن نمی زنید، بهتره اصلا اونا رو به چشماتون نزنین.

۵.جوراب با صندل

پوشیدن جوراب، اونم جوراب سفید، با صندل، نه فقط قشنگتر بلکه مسخره هم به نظر میاد و جزو یکی از اشتباهات عادی آقایون در دنیای مده. پس اگه شمام جزو آدمایی بودین که این جور لباس می پوشیدید، بهتره جورابا رو از پاهاتون در بیارید و به جای اونا تنها یه اسنیکر سفید به پا کنین.

۶.گذاشتن هر پیراهنی در شلوار

بعضی از آقایون دوست دارن تموم پیراهنای خود رو در شلوارشان بذارن. اما باید دقت کنین که هر پیراهنی مناسب این کار نیس. راه پیدا کردن اونم ساده س!: اگه پیراهن تون بلنده که مناسب این کاره، اگه کوتاهه، در گذاشتن اون توی شلوارتان تلاش نکنین، اگه هم سایزی متوسط داره، دیگه انتخاب با خودتونه.

۷.شلوار پلیسه دار

از پوشیدن شلوارهایی که در قسمت جلوی خود پلیسه دارن، شدیدا دوری کنین. این مدل شلوارها هیج زیبایی ندارن و ار نظر خانوما هم نامرتب و ناخوشایند به چشم میان. چینای زیادتر از اندازه پارچه بیشتر از زیبایی توی ذوق میزنن پس بهتره اگه اندازه شلوارتان کوچیک یا متوسطه، از پوشیدن اونا دست بکشین و شلوارهایی که اندازه تن تونه رو به تن کنین.

۸.پوشیدن لباسایی که اندازه تن تون نیس

نه فقط ما بلکه طراحان مد و پوشاک هم همیشه بر این مورد تاکید می کنن که لباسی رو که به تن می کنین به طور کامل اندازه تن تون باشه. مهم نیس که هیکل تون چیجوریه، خیلی چاق هستین یا لاغر، هیچی به اندازه اندازه مناسب واسه لباسی که به تن می کنین، مهم نیس.

۹.طرحای ناجور روی لباس

شاید این موردگفتن نداشته باشه اما ما دوباره به شما یادآوری می کنیم که از پوشیدن پیراهنایی که طرحایی گرافیکی یا لوگوهای عجیب و غریب دارن، دوری کنین. اگه همچین پیراهنی در کمد لباس هاتونه، هر چی سریع تر اون رو دور بندازید و با پیراهنی ساده جانشین کنین.

۱۰.شلوار جین کوتاه

بعضی آقایون به پوشیدن شلوار جین کوتاه در روزای گرم سال علاقه بسیاری دارن. اما این ظاهر مردان از نظر خانوما اصلا قشنگتر نیس. بهتره به جای این که شلوار جین کوتاه به تن کنین و مثل خانوما شید، شلواری با جنس دیگه مانند کتون رو انتخاب کنین.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

جذابیت شیک پوشی مردان مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *