کولرمستر کیس گیمینگ MasterCase Maker 5T را معرفی کرد

کولرمستر کیس گیمینگ MasterCase Maker 5T را معرفی کرد

کاربران حرفه ای علاوه بر انتخاب دقیق سخت افزار اصلی، حساسیت خاصی هم در انتخاب کیس کامپیوتر دارن، چون اونو فقطً یه محفظه واسه قرار دادن قطعات نمی دونن و به کارکرد فنی و البته زیبایی اونم توجه می کنن.

شرکت کولر مستر، یکی از تولیدکنندگان برتر قطعات جانبی کامپیوتر که کیس و پاورهای حرفه ای تولید می کنه، تازگیا کیس گیمینگ MasterCase Maker 5T رو معرفی کرده، و روابط عمومی شرکت آواژنگ، نماینده رسمی کولر مستر در ایران، متن زیر رو واسه معرفی این محصول به رشته تحریر درآورده که از شما دعوت می کنیم در ادامه اونو بخونین.

معرفی کیس Cooler Master MasterCase Maker 5T

کولرمستر از عرضه کیس جدید MasterCase Maker 5T خبر میده. مدل اصلی این کیس، MasterCase Maker 5 سال گذشته معرفی شد و حالا نسخه گیمینگ اون وارد بازار می شه.

coolermaster-maker5t-1

واسه هماهنگی با ترکیب رنگی که روی خیلی از مادربردها و قطعات گیمینگ استفاده می شه، داخل این کیس به رنگ قرمزه. کولرمستر واسه این رنگ از یه قرمز مخصوص متالیک استفاده کرده که نتیجه اون ترکیب رنگی فوق العاده س.

پنلای جانبی شیشه ای

پنلای جانبی MasterCase Maker 5T با شیشه دوجداره به ظرافتای داخلی کیس اجازه درخشش میدن. این پنلا دودی هستن و جلوه ای ویترین مانند از داخل کیس رو از هر دو طرف به نمایش می ذارن.

نورپردازی LED قرمز

این کیس با زاویه های تیز، LEDای قرمز و رنگ قرمز مخصوص، ظاهر یه ماشین اسپرت رو تداعی می کنه. یه نوار LED قرمز مغناطیسی هم به همراه کیس عرضه می شه تا در هر قسمت کیس بشه اونو قرار داد.

coolermaster-maker5t-2

کنترل نورپردازی و فنا از پنل I/O

برد کنترل به شما امکان کنترل فن و تنظیمات نورپردازی رو از راه پنل I/O کیس میده. این برد از ۶ فن و ۴ نوار LED پشتیبانی می کنه و دارای تنظیمات بالا (۱۲V) و پایین (۷V) واسه سرعت فن و دو افکت واسه نورپردازی LEDه.

دسته با پوشش لاستیکی

دسته استیل بالای کیس تا ۲۸٫۵ کیلوگرم وزن رو تحمل می کنه و پوشش لاستیکی روی اون، بلند کردن کیس با دستای عرق کرده تو یه LAN event رو آسون تر می کنه.

coolermaster-maker5t-3

نگهدارنده کارت گرافیک

معمولاً کاربرانی که به سراغ کیسای گیمینگ می رن، از کارت گرافیکای قدرتمندی هم استفاده می کنن. واسه مراقبت از این قطعه مهم، کولرمستر یه نگه دارنده کارت گرافیک هم به بسته بندی اضافه کرده که به پنل مادربرد وصل می شه و از بار وزن کارت گرافیک – که ممکنه باعث خم شدن و آسیب به مادربرد شه – کم می کنه.

طراحی ماژولار FreeForm

MasterCase Maker 5T براساس سیستم ماژولار FreeForm کولرمستر طراحی شده. اگه می خواین در آینده قطعات بیشتری به کیس اضافه کنین، انتخابای زیادی واسه اینکه چیجوری قطعات رو اجرا کنین دارین. سیستم ماژولار FreeForm در سری Maker گزینه های مناسبی واسه شخصی سازی، تنظیمات و پیشرفت کیس به کاربر میده.

نگهدارنده کارت گرافیک و نوار LED این کیس فقط دو مورد از لوازم جانبی در حال افزایش کولر مستره که رسیدن به ظاهر و چیدمانی منحصر به فرد رو ممکن می کنن و به شما اجازه میدن که با پیشرفت تکنولوژی، به جای خرید قطعات جدید، کم کم قطعات رو تعویض کنین و پیشرفت بدین.

Share