این جا، در قلب و دقیقا جایی که شما بارها واسه یادگیری اصول اولیه و نکات حرفه ای اون وقت صرف کردین شرکتای زیادی وجود دارن که تمرکز خود رو نه روی انجام کارها و بهینه سازی، بلکه در تولید بهترین قرار دادن و از این راه هم درآمد خوبی به . از اون جایی که کلی کاربران وقت، حوصله یا فوت وفن کافی رو واسه ندارن از این وسیله ها عالی استقبال می کنن و پس درخت وسیله و ملزومات و بهینه سازی وب که خیلی قبلا در این میدون  ریشه دوانده بود کم کم داره به دوران بلوغ خود نزدیک می شه و ثمر میده.

دو دسته در دنیا هست: رایگان و پولی. غیر از هزینه های احتمالی که واسه به کار گیری این وسیله ها باید پرداخت وقت یا وقتی که واسه انتخاب بهترین وسیله باید صرف شه بیشتر نگران کننده س و از طرفی هم نمی دونیم انتخاب ما در آخر درست بوده یا نه.

کل این موارد باعث شد تا بهترین ابزارای رسمی سئو دنیا رو تحلیل کرده و با معرفی اونا به شما ببینیم دقیقا کدوم یکی ارزش وقت گذاشتن رو دارن.

ابزارای رسمی سئو که ارزش وقت گذاشتن دارن

مهم ترین خصیصه ابزارهایی که می خونید تولید بهترین اندازه برگشت سرمایه یا ROI در مدت زمان کوتاهه.

وسایل رایگان سئو

کنسول جستجو گوگل
بینگ وبمستر تولز
وسیله کراول Screaming Frog

سرویس Google Analytics

Google AdWords Keyword Planner

وسیله Soovle

وسیله برنامه ریزی کلمات کلیدی Ubersuggest

برنامه ریزی

Google Search Console همون گوگل وبمستر تولزیه که در ۱۵ می سال ۲۰۱۵ به کنسول جستجو گوگل تغییر نام داد. این کنسول بزرگ ترین و معتبرترین وسیله گوگل در دنیا هستش.

Bing Webmaster در کنار گوگل وسیله مناسبی واسه مدیران سایته تا همزمان نقسه سایت، کلمات کلیدی، URL و robots.txt مثل گوگل بررسی شه؛ هر چند که عمق داده های این وسیله رسمی سئو و پیشنهادای اون به گوگل نمی رسه.

وسایل پولی سئو

وسایل غیر رایگان واسه کار و کاسبیای کوچیک نه؛ اما واسه کسب وکارهایی که رشد یافته ان و جایگاه واقعی خود رو یافته ان پیشنهاد می شه. البته خوب میدونیم که در ایران حتی سایتای بزرگ و موفق بازم از کنسول گوگل و امثال اون استفاده می کنن و وسایل پولی با در نظر گرفتن محدودیتای پرداختی که واسه ما هست خیلی عادی نیس.

وسیله Moz Analytics
وسیله بهینه سازی محتوا Searchmetrics
وسیله بررسی ساده لینکا و لینک سازی Majestic

آنالیزگر فنی ترافیک سایت SEMrush

آنالیزگر لینک LinkResearchTools

وسیله کشف تحلیلی کلمات کلیدی Keyword Discovery
وسیله امتحان اندازه لینکای سایت Pitchbox

تواناییا و آموزش قدم به قدم کار کردن با هر کدوم از این وسیله ها رو به زودی در می خونید.

حتما بخونین :

  • کار با گوگل ترندز
  • ۵ وسیله سئو رایگان که همه کسب و کارا باید استفاده کنن
  • سرورای اختصاصی چه فایده هایی دارن؟
  • ایده

 • با شناخت روش هدف دارای سئو معنایی در سال ۲۰۱۷ بالاترین درجه گیرید
 • دانلود نرم افزار webceo 5.6
کدوم ابزارای رسمی سئو ارزش وقت گذاشتن دارن؟
 •  

  کدوم ابزارای رسمی سئو ارزش وقت گذاشتن دارن؟

۵

 

خلاصه

کدوم ابزارای رسمی سئو ارزش وقت گذاشتن دارن؟ از اون جایی که کلی کاربران وقت، حوصله یا فوت وفن کافی رو واسه سئو ندارن از این وسیله ها خوب استقبال می کنن