معرفی بازی Flowar؛ آن روی سکه

Flowar همون عنوانیه که JUSDICE باید می بود. استودیوی ۱۱۱% با Flowar تونست به یکی از بزرگترین چالشای پیش رو پیشرفت دهندگان غلبه کنه؛ چون خیلی از بازیای اسمارت فونا به خصوص عناوین رکوردی بعد از چندین ساعت اون جذابیت ابتدایی خود رو از دست میدن، پس سازندگان باید با به کار گیری محتویات جور واجور این نقطه ضعف بزرگ رو بپوشونن.

JUSDICE از عناوینی بود که شاید مکانیزمای جذاب گیم پلی و حجم پایینی داشت ولی به این مهم نرسید. اما حالا خوبیش اینه با Flowar خیلی راحت می تونین این المان مثبت رو ببینین. ۱۱۱% از اشتباهاتش با JUSDICE درس گرفته و نتیجه اونم عنوانی به نام Flowar شده. پس به کسائی که خواهان یه اپلیکیشن Tower Defence قشنگتر و ناتموم هستن، از همین اول پیشنهاد می کنیم تا ساخته ۱۱۱% رو تجربه کنن.

Flowar از اون دست بازی هاییه که عالی اچیومنت میده.

شباهت زیادی بین گیم پلی Flowar و JUSDICE می تونین پیدا کنین. اینجا هم دشمنان به سمت شما حمله کرده و باید اونا رو شکست بدین؛ فرقش اینه که جای تاسا، حالا گیاهان نقش ساختمانای دفاعی رو اجرا می کنن و با مرگ گیاه اصلی خواهید باخت. اما چه المانایی به ساخته ۱۱۱% جذابیت بخشیده ان؟ یکی از اونا رو می تونیم به نام تعداد زیاد گیاهان بزنیم.

سبک Tower Defence به خودی خود جذابه و Flowar با ساختمانای فراوون تونسته تا طعم این جذابیت رو بیشتر از همیشه به مخاطبین بچشاند. پیشرفت دهنده از ۵ گیاه با کاراییای جور واجور کمک گرفته و واسه کسب بیشترین امتیازات می تونین راهبندهایی هم جلوی حرکت دشمنان بذارین. جدا از اون که توانایی پیشرفت تموم این گیاهان و بهبود اونا رو دارین.

آنها خشکی را می‌بلعند؛ گزارشی درباره قمار و شرط بندی آنلاین

می تونین سرعت مبارزات رو هم زیاد کنین.

دومین بخش خوب Flowar مطمئنا گرافیک و موسیقی اون هستش. نه فقط گیاهان و محیط به زیباترین حالت ممکن طراحی شدن بلکه ترکیب اونا با یه قطعه موزیک تقریبا سنتی موجب شده تا جذابیتای ساخته ۱۱۱% زیاد شه. البته دوست داشتیم تا پیشرفت دهنده از آهنگای بیشتری استفاده می کرد ولی همین هم واسه داشتن یه تجربه جذاب بسه.

۱۱۱% با Flowar نشون داد که به اون پختگی لازم رسیده و انتخابش به عنوان یکی از بهترین ناشرین بازیای اسمارت فونا از طرف ما اشتباه نبوده. اپلیکیشن Flowar شاید عنوانی رکوردی از سبک معروف Tower Defence باشه ولی به واسطه محتویات جور واجور، گرافیک دلنشین، موسیقی قشنگتر و افزایش درست چالشا شما رو می تونه تا مدتای طولانی سرگرم کنه.

Flowar

  • Flowar
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ۱۱۱%
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۰٫۹ / ۲۶ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

با بهترین ناشرین بازیای موبایل آشنا شید

معرفی بازی JUSDICE؛ شش تاییا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *