معرفی بازی Dragons: Titan Uprising؛ چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟

معرفی بازی Dragons: Titan Uprising؛ چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟

دیگه وقتشه واسه هر فیلم/انیمیشن بلاک باستری که منتشر می شه یه بازی موبایل هم کنار بذاریم. سیاست انتشار بازیای الهام گرفته از آثار هالیوودی فراگیرتر از همیشه شده و از طرفی تلفنای هوشمند به خاطر جامعه مخاطبین بزرگتر و البته رقابتای کمتر پیشرفت بازی واسه اونا، بهترین پلتفرم واسه این هستن تا شرکت فیلم ساز عنوانش رو روی اون عرضه کرده و با یه تیر دو نشون بزنه.

هم از برند فیلم/انیمیشن استفاده کنه و کاربران رو به سمت خودش بکشونه و هم به کمک بازی موبایل، محصول روی پرده خود رو تبلیغ کنه. حالا قرعه به نام How to Train Your Dragon 3 (بررسی سایت ما) افتاده، آخرین ماجراجویی هیکاپ و اژدهایش روی پردهای نقره ای که کمتر از یه ماه دیگه به اکران جهانی می رسه.

Dragons: Titan Uprising عنوانی آنلاینه.

مشابه ۹۹ درصد فیلم/بازیای الان گوشی Dragons: Titan Uprising هم حرف جدیدی واسه گفتن نداره. سازنده دوباره به سراغ ایده هایی که رفته قبلا جواب شون رو پس دادن، فرقش اینه که ظاهر عوض شده و همه چیز رنگ و بوی دنیای انیمیشن رو به خودش گرفته. حتما به خاطر این مسئله، بازی نمی تونه کسائی که دنبال یه تجربه متفاوت هستن رو راضی نگه داره.

با این حال و به لطف یه ویژگی، Dragons: Titan Uprising پتانسیل این رو داره تا گروهی از دارندگان دیوایسای هوشمند رو سرگرم کنه. همون ویژگی که باعث شده تکراری ترین بازی فیلمای گوشی هم به موفقیت برسن؛ حضور شخصیتای دنیای How to Train Your Dragon.

Titan Uprising ترکیبی از سبک مهیج و جورکردنی (Match 3) است. در هر مرحله از بازی، باید با اژدهایانی که دارین نیردهای دشمن رو از بین ببرین و واسه این کار هم کافیه اشکال پایین صفحه رو جابه جا کنین؛ اگه سه الماس یا بیشتر رو در جهتای جور واجور کنار همدیگه بذارین، اژدهایانتان به حریف ضربه میزنن.

هر اژدها یه قدرت خاص هم داره که با چینش الماسای مربوط خودش فعال می شه.

هر نوع الماس مربوط به یه اژدها بوده و مثلا اگه الماسای سبز رو پیش هم بچینید، اژدهای این گروه اول حمله می کنه. چون هر اژدها نکات مثبت و منفی خودشو داره، این روش هدف دار بعضی وقتا می تونه روی پیروزی نقش داشته باشه. البته به اندازه بقیه بازیای این سبک موثر نیس.

با این حال حضورش تا همین اندازه تونسته روند تکراری شدن Titan Uprising رو کندتر کنه. هم اینکه مشابه کندی کراش، چینش بیشتر از سه الماس کنار همدیگه منتهی به تولید الماس قدرتمندتری می شه که اگه اونو با بقیه ترکیب کنین، یه ضربه خطرناک تر به دشمنان وارد می شه.

واسه بازیکنایی که با انیمیشن خاطره دارن، Titan Uprising حکم یه تجدید دیدار و ماجراجویی طولانی تر در دنیای مربی اژدها رو داره. بازی با دست گذاشتن روی همون ویژگیای مثبت سبک جورکردنی تلاش کرده مخاطبینش رو پای جنگ هیکاپ با دشمنانش بنشاند. اگه جامعه مخاطبین بازی رو طرفداران انیمیشن در نظر بگیریم، سازنده تا حدی تونسته به هدفش برسه.

  • Dragons: Titan Uprising
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Ludia
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۷۶٫۷ / ۳۵۹ مگابایت

دانلود

Share