برای نظافت مجتمع ها چه دستگاه هایی وجود دارد؟

در محیط های اداری و تجاری از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی استفاده می شود  تا نظافت به صورت حرفه ای و کامل انجام پذیرد.

 

شستشوی سطح زمین در محیط های مختلف به ویژه در فضاهای وسیع و پر رفت و آمد می تواند یک چالش باشد که پیش روی کارفرمایان و نیروهای خدماتی قرار دارد. دستگاه ماشین کفشوی یا اسکرابر یک ماشین مکانیز نظافت صنعتی است که مخصوص شستشو و خشک کردن هم زمان سطح زمین طراحی شده و مفهومی کاملا متفاوت به نظافت سطح زمین بخشیده است. دستگاه ماشین کفشوی سطوح سخت و هموار مانند سنگ، سرامیک، بتن، اپوکسی، موزائیک و … را شستشو می دهد. ماشین کفشوی که یک ماشین مکانیزه نظافتی منحصر به فرد دارای سیستم مکش می باشد، هم زمان با شستشو و آب و آلودگی را از سطح زمین جمع آوری نموده و اجازه نمی دهد رطوبت که خود عامل آلودگی دوباره و هم چنین لغزندگی است، بر روی زمین باقی بماند.

 

معمولا مجتمع های تجاری دارای محوطه هایی باز و بزرگ هستند. برای نظافت چنین محیط هایی که دارای وسعت بالایی هستند می توان از سوییپر شهری استفاده نمود. سوییپر شهری که با نام جاروی اتوماتیک نیز گاها نام برده می شود برای جمع آوری گرد و خاک، آلاینده های کوچک مانند برگ و سنگ ریزه، کاغذ و غیره به کار می رود. از سوییپر شهری برای نظافت محوطه ها و پارکینگ استفاده می شود.

 

از دستگاه خوشبو کنده هوا برای پخش رایحه در مکان های مختلف استفاده می شود و این دستگاه در تمامی مکان ها کاربرد دارد. اما شرکت ها و سازمان های تجاری از مشتریان مهم دستگاه خوشبو کننده هوا هستند، زیرا می توانند رایحه سازمانی با خوشبو کننده هوا، ایجاد نمایند. این دستگاه عطر افشان با رایحه های مختلف و مدل های متفاوت در بازار به فروش می رسند. اما سازمان های مختلف می توانند با ایجاد رایحه سازمانی با خوشبو کننده هوا، بوی مخصوص به سازمان خود را داشته باشند. طراحی و ساخت دستگاه های خوشبو کننده هوا، دارای تکنولوژی منحصر به فردی با نام اتمیزیشن است در این تکنولوژی به منظور پخش بهتر رایحه در محیط و جلوگیری از بروز حساسیت های تنفسی، اسانس به ذرات پودری تبدیل می شود. به همین دلیل استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در محیط های مختلف بدون مانع خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *